Jdi na obsah Jdi na menu
 Doufám, že si na tyto hrůzy vzpomenete, až zase budete někam strašně spěchat. A nezapomeňte, že můžete zabít nejen sebe...

Nehoda na dálnici D5 u Berouna

Fotky z dopravní nehody která se stala 9. listopadu 2005 na dálnici D5 u Berouna. Příčinou byla jízda v protisměru, dle šetření Policie, to snad byla sázka místní mládeže kterou odnesl jeden z nich plus nevinný řidič který jel normálně do práce. Každopádně na místě zemřel řidič Škody Fabie i řidič Škody Octavie. Snad fotky odradí další mladíky kteří se baví podobnou zábavou.

Smrt 17-ti letého řidiče

Při havárii došlo k velmi těžkému zranění řidiče, který musel být ze zcela zdemolované kabiny vozu vystříhán speciální vyprošťovací technikou. Při záchraně řidiče museli hasiči použít i hydraulické rozpínací tyče a navijáky zásahových aut. O vážnosti havárie a náročnosti zásahu hovoří také fakt, že deseti hasičům se podařilo muže z vraku dostat po dvaceti minutách intenzivního vyprošťování.
Po vytažení byl muž předán do péče lékařů zdravotnické záchranné služby a okamžitě odvezen. Z nemocnice ve Valašském Meziříčí byl vrtulníkem transportován na další odborná lékařská pracoviště. --->>> To je zpráva místního hasičského sboru. Ja jen dodám, že řidičem byl 16ti nebo 17ti letý kluk. Auto si potají vzal od otce. Za nepřiměřenou rychlost na křižovatce ho chtěla stopnout policie. Řidič zacal přidávat na plynu a ujíždět. Cca po 2 kilimetrech honičky v rychlosti 120 narazil na přehledném mistě do aleje stromů. I přes obrovskou snahu nepěžil. Stalo se to ve všední den asi kolem půl 3 ráno.

Těžká nehoda osobního vozu

Vážná nehoda Škody 120

Před Kunraticema, vyletěla ze zatáčky (v dešti) 120ka, jeli jako prasata, dostali smyk, roztočili se a vletěli do protisměru pod náklaďák. Dostali to do zadku auta, v autě byli 3 lidi.
Kamion po nárazu stál na fleku, Vento do něj vlítlo ze zadu , řidičovi se skoro nic nestalo, až na šok a rozbitou hlavu, kluk vzadu dopadl hodně špatně byl zaklíněnej za sedačkama a ze zadu měl napasovanej motor a padal do bezvědomí, hasiči přijeli cca do 10minut a hned na to sanitky, ten kluk ze zadu byl podle záchranářů v ohrožení života, vypadal fakt strašně a do toho všeho měli v autě drogy, který zajistila hned kriminálka, která jela kolem a auto bylo bez STK.Ostrašující příklad... posuďte to sami :o(((

Automobil po nárazu do svodidel

Auto rozdrcené mezi dvěma kamiony

Škoda na autě 600 000,- Kč, řidič v neschopnosti 2 dny pozorování 2 měsíce, což jsem dle relace policie a lékařské zprávy.
Až po doručení uvedených foto jsem se začal divit.
V lékařské zprávě z nemocnice v Pardubicích je uvedeno následující:
Dnes havaroval v osobním voze jako řidič, promáčknutí střechy a skla poškodilo pacientovi obličej. Měl brýle, které se rozlomily a
poranili jej na nose (zlomenina nosních kostí, tržná rána asi 2,5 cm vpravo a 1 cm vlevo), zuby drží, na uši slyší dobře, bolesti a závratě nemá, polyká a ústy dýchá volně, krvácí z nosu, tržná rána pravého obočí, hematom vlevo pod hranicí vlasů, přední stěna čelní dutiny pevná bez deformit, poranění dalších částí těla neguje.
Teď jsem na pochybách, jedná o Supermana nebo to byl zase jeden nepřipoutaný řidič....?
Ale spíš to byl skutečný zázrak.

Dodávka po nárazu do stojícího nákladního vozu

Řidič vozidla se plně nevěnoval řízení vozidla a ze zadu narazil do odstaveného slovenského kamionu. Řidič vozidla vysoupil po svýh a měl pouze povrchové oděrky. Jinými slovy se po druhé narodil. Byl připoután bezp. pásem ten mu zachránil život

Trabant nedal přednost na stopce

Trabant který nezastavil na stopce - výsledek: tři zranění lidé, z toho dva těžce.

Nehoda osobního vozu a Avie

Nehoda z února 2006 z obce Hranice- Slavíč. Střetová rychlost cca 190Km/h. Oba řidiči přežili.

Náraz do sloupu kvůli vysoké rychlosti

Tato dopravní nehoda se stala na sjezdu ul. Jížní spojka na třídu 5. května ( magistrála ) směr centrum cca 300 metrů před sjezdem u budovy Microsoft ul. Vyskočilova, na Praze 4.
Řidič vozidla nedodržel předepsanou rychlost a dostal smyk a následně havaroval do sloupu veř. osvětlení. Ukazatel rychlosti vozidla ( tachoměr ) se zasekl na stupnici 134 km/h, muž byl velmi těžce zraněn a lékaři a zdravotníci déle než 1 hodinu bojovali o jeho život. Rovněž vozy HZS odvedli fantastickou práci při vyproštění zaklíněného muže. O dalším osudu muže jsem již bohužel další informace nezjistil, jelikož po předání této havárie ODN Praha, jsem pokračoval v plnění svých úkonů na Lince 158. Poslední mě známé informace z místa, byla taková že posádky RZS a lékař dávali řidiči tak cca 5% šance na přežití.
Řidič vozidla nebyl připoután Řidič fiatu zemřel při čelním střetu s nákladním vozem Nehoda Porsche na slovenské dálnici Vážná nehoda na Evropské ulici v Praze. Řidič zemřel

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář